O nás

Zjistěte o Vaši destinaci pro ověřené vozidla a komplexní automobilové služby

Od svého založení v roce 2008 se AUTOZITKA CS s.r.o. etablovala jako významný poskytovatel komplexních služeb v oblasti pořízení a správy vozidel. Ačkoliv jsme původně nabízeli řešení v podobě operativního leasingu, nyní rozšiřujeme naše horizonty a vstupujeme do nové éry s důrazem na prodej vozidel.

Naše poslání

Naše hlavní poslání je kultivovat trh vozidel, kde stále převládají praktiky jako stáčení kilometrů a zastírání realného stavu vozidel. Snažíme se přinést transparentnost a důvěryhodnost do procesu koupě a prodeje vozidel. Prostřednictvím našeho webu oneforce.cz nabízíme rozšířenou škálu služeb, které nejen odpovídají dynamickým a rozmanitým potřebám našich zákazníků, ale také nastavují nové standardy v oblasti kvality a průhlednosti.

Prohlášení

S hrdostí oznamujeme, že každé vozidlo nabízené na oneforce.cz prochází pečlivým ověřením kilometrů a původu. Tento proces je klíčovým krokem v našem snažení o poskytování pravdivých a transparentních informací o vozidlech. To zajišťuje maximální spokojenost a důvěru našich zákazníků. Jsme odhodláni bojovat proti neetickým praktikám na trhu s ojetými vozidly a přinášet našim klientům jistotu, že vozidlo, které si vyberou, odpovídá nejen jejich potřebám, ale je také plně ověřené a spolehlivé

Zacílení

Cílíme na eliminaci nekalých praktik jako je stáčení kilometrů a zastírání stavu vozidel

Transparentost

Jsme zavázáni k transparentnosti na každém kroku, od ověření historie vozidel až po upřímnou komunikaci s našimi zákazníky, což je základem naší důvěry a spolehlivosti.

Komplexnost

Poskytujeme komplexní řešení pro nákup, prodej a správu vozidel, zajišťující našim zákazníkům pohodlí a spokojenost ve všech aspektech automobilového průmyslu

Zkušenosti

Opíráme o bohaté zkušenosti a hluboké znalosti automobilového průmyslu, aby jsme poskytli našim zákazníkům služby nejvyšší kvality.

Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku vozidel. Společně s námi zažijte rozdíl v kvalitě a komplexnosti automobilových služeb.

 

Sledujte nás
" Kvalita není nikdy
náhoda, vždy jde o
výsledek velkého úsilí. "
Ing. Lukáš Zítka, MBA
jednatel společnosti
0

LET

ZKUŠENOSTÍ

0
Prodaných vozů
0
Uzavřených pojistek
0 /7
Dostupnost
Vítejte ve světě jistoty a důvěry. Na našich stránkách jste na správném místě, pokud hledáte vozidlo, u kterého máte zaručený klid na duši. Každé vozidlo z naší nabídky prochází důkladnou ověřovací procedurou, při které zjišťujeme nejen skutečný počet najetých kilometrů, ale také ověřujeme původ vozidla. S námi máte jistotu, že váš nový automobil je přesně tím, čím se zdá být. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám pomohli najít vozidlo, které splní všechny vaše požadavky a přání.
Copyright © 2023. Všechna práva vyhrazena

Nevíte si rady?

  • Zeptejte se 
  • Dole v rohu je chat
  • Nebo mi zavolejte

 

     

Skip to content